Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Sklep muzealny

Nieborów i Arkadia - 70 lat Muzeum.Księga pamiątkowa

W 2015 roku, z okazji obchodów kolejnego jubileuszu, dzięki przychylności i zaangażowaniu znakomitych badaczy, znawców oraz miłośników Nieborowa i Arkadii, powstała Księga pamiątkowa poświęcona nowym odkryciom, interpretacjom, aktualnym badaniom naukowym nad zespołem muzealnym. 

Zbiór trzydziestu pięciu artykułów, zestawionych w sześciu grupach tematycznych (I. Ludzie i krajobrazy, II. Kolekcje, III. Przedmioty, IV. Arkadia, V. Manufaktura, VI. Archiwalia), ukazuje bezmiar spojrzeń i rozmaitość aspektów nieborowskiej rezydencji. Wiele z nich ma charakter przyczynkowy – inspirują i wskazują perspektywy dalszych prac badawczych. Streszczenia prezentowanych badań w języku angielskim dają nadzieję na umocnienie pozycji Nieborowa w kontekście europejskich muzeów rezydencjonalnych.
 
 
 
"Nieborów i Arkadia - 70 lat Muzeum.Księga pamiątkowa", wyd. Muzeum w Nieborowie i Arkadii, 2015, ISBN 978-83-941957-0-0

 

cena: 69 zł 

Książkę można zakupić na miejscu lub wysyłkowo (koszt przesyłki 15 zł, książkę wysyłamy do 3 dni roboczych po uzyskaniu wpłaty na konto muzeum).

 

Zamówienie na przesyłkę książki prosimy kierować na adres:

sekretariat@nieborow.art.pl