Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Starszak w sieci

Pamiętniki książęce

Pamiętniki i sztambuchy były nieodzownym elementem towarzyskich spotkań, spacerów i codziennego życia dzieci, młodzieży i dorosłych z rodów arystokracji . W bibliotece pałacu nieborowskiego znajdują się pamiętniki pełne pasji i talentu zarówno kobiet jak i mężczyzn z rodziny Radziwiłłów. Posłużą one jako przykłady uwieczniania codzienności, którą będzie można odtworzyć w przyszłości. 

Znajdź różnice

GRA NA SPOSTRZEGAWCZOŚĆ 🤔
 

Gra polega na znalezieniu różnic pomiędzy dwoma zdjęciami, które przedstawiają sale w nieborowskim pałacu. Nasza poznawcza gra jest dedykowana dla całych rodzin. To świetny trening na spostrzegawczość oraz koncentracje uwagi.

Przekonajcie się sami‼️

Pliki do pobrania

Krzyżówka

Kierując się wiedzą nabytą z naszej strony internetowej: http://www.nieborow.art.pl/wizyta/zwiedzanie-palacu/ wykonaj krzyżówkę!

Pliki do pobrania

Wykreślanka

Zabawa słowna 🅰️🅱️📍🖊✒️
Znajdź i wykreśl w diagramie ukryte nazwy obiektów, które znajdują się w jednym z pomieszczeń nieborowskiego pałacu. Wyrazy można odczytywać w kolumnach, wierszach i po skosach. Zachęcamy do skorzystania z naszej strony internetowej, w której znajdziecie podpowiedzi oraz dawkę dobrej wiedzy merytorycznej.

http://www.nieborow.art.pl/wizyta/zwiedzanie-palacu/

Kolorowanka

Pokoloruj Muzeum w Nieborowie i Arkadii 

Pliki do pobrania

Jesienne inspiracje

A teraz mamy coś dla prawdziwych fanów jesieni 🍂🍁🍄

Nasze ogrody przybrały już złote barwy 🍁🍂☀️ Z całą pewnością spacerując alejami nazbieraliście dużo pięknych kolorowych liści 🚶🚶‍♀️
Wykorzystaj je dobrze!

 

Zadanie !

Zaprojektuj suknie z liśći dla Anieli i Leontyny <3 Karty znajdują się w plikach do pobrania.

 

Mandala nieborowska!

Jednym ze sposobów na wykorzystanie darów jesieni jest stworzenie mandali, czyli symetrycznej, okrągłej kompozycji😊
Prezentujemy Państwu film w którym układamy mandalę z liści znalezionych w nieborowskim ogrodzie 🎥🌳 Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was do stworzenia własnych kompozycji 💛